KURUMSAL

BİZ KİMİZ

BKT Boğazici Kimyasal Teknolojiler, Türkiye’de, 2006 yılından bu yana, 14 kişilik mühendis kadrosu ile, BKT Boğazici Kimyasal Teknolojiler Sanayi ve Dış Ticaret Ltd Şti adı altında Su şartlandırma ve Su Arıtma alanlarında faaliyet göstermektedir. Genel merkezimiz İstanbul’da ve Fabrikamız Sakarya’dadır.

Şirketimiz günümüz itibari ile, ihracat yapan ve ekonomimize katkı sağlayan bir konumdadır. İhracat yaptığımız ülkelerin başlıcaları; Rusya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Sırbistan’ dır.

TÜRKİYE'DE HİZMET VERDİĞİMİZ ALANLARDA SÖZ SAHİBİYİZ!

Uzun yıllardır ülkemizde hizmet veren şirketimiz, 2010 yılı itibariyle Türkiye’de Su Şartlandırma kimyasalları yanında UF ve RO başta olmak üzere her türlü filtrasyon ve arıtma tesisleri kurmaya başlamıştır. Kurduğumuz tesisler sayesinde ülkemizde ve dünyada her geçen gün artan suyun önemi ve ülkemizin doğal kaynaklarının korunması ve tasarruf edilmesi konusunda katkıda bulunmaktayız.

Su Şartlandırma Kimyasalları dalında KURİTA Turkey Kimya A.Ş. nin Doğu Marmara ve Tataristan Bölgesi bayisidir. Konusunda uzman personeli ile bölgedeki fabrikalara kimyasal satış ve servis hizmeti sunmaktadır.

İstanbul ofisimizde ve fabrikamızda bulunan laboratuvarımız sayesinde, depozit analizi dahil su ve atık su analizleri yapabilmekte ve bununla ilgili danışmanlık hizmeti verebilmekteyiz.

Su şartlandırma teknolojilerimiz soğutma suyu, kazan suyu ve ısıtma sistemleri, atık su ve ters osmoz sistemlerinin daha verimli ve daha stabil çalışmasını sağlar.

Müşterilerimiz tesislerinin ömrünün artması, enerji tüketiminin düşürülmesi ve optimum iş güvenliği gibi avantajlardan yararlanmaktadır. Deneyimimiz, teknolojik birikimiz ve hepsinden önemlisi mükemmel eğitimli çalışanlarımız sayesinde müşterilerimizin uzman iş ortağıyız.

Su Arıtma dalında tüm Türkiye’de ve Türki Cumhuriyet’ lerde kendi projelerini üreterek kurduğu arıtma tesisleri ile sanayimize hizmet vermektedir. Su ve atık su arıtma sektörü ile ilgili mühendislik, proje, imalat, uygulama, teknik hizmet ve her türlü malzeme temini konuları üzerinde faaliyet göstermektedir.

Projelendirme

Konusunda uzman ve tecrübesini kanıtlamış proje ve AR-GE ekibimizle müşterilerimizin istekleri doğrultusunda istenilen kapasitelerde ve istenilen dizaynlarda en son teknolojik ürünler seçilerek projelendirme hizmeti vermekteyiz.

Kurulum-Montaj- Süpervizörlük

Sistemleriniz konusunda uzman ekibimiz tarafından kurulumu ve montajı yapılarak işletmeye hazır hale getirilmektedir. Tecrübeli ekibimizle gerekli montaj sonrası eğitimler ile müşterilerimize sistemlerini nasıl kontrol edeceği bilgisi de verilmektedir. Ekibimiz tarafından tesisinizin işletmeye alma, kurulum, ve kurulum sonrası süpervizörlük hizmeti de vermekteyiz.

Proje Danışmanlığı

Müşterilerimiz istekleri doğrultusunda yapılmış veya yapılacak olan tesisler için danışmanlık yapılabilmektedir. İstediğiniz takdirde Teknik Şartname oluşturma veya firmanız için gerekli projelerin belirlenmesi için gerekli projenin belirlenmesi için danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Anahtar Teslim Arıtma Tesisleri

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda istenilen kapasitelerde ve istenilen dizaynlarda projelendirme yapılarak su analizleri ,tesis binası, tesis için gerekli sistemlerin üretilmesi ve hazır hale getirilmesi tesisin borulaması ve elektrik - otomasyon işleri işletmeye alma ve eğitime kadar tüm prosesleri bünyemizde gerçekleştirebilmekteyiz.